HİZMETLERİMİZ

Kıvılcım Reklam olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak amacıyla; her geçen gün ürün çeşitlerimizi reklam sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda arttırma gayesi içindeyiz.

Hizmet anlayışımızın başında kaliteli üretim ve zamanında teslimat gelmektedir.

İsimlik ve yönlendirme alanında çok değişik çeşit ve ölçülerde üretim yapılmakta ve yeniliklere devam etmektedir.

Gıda sektöründe özellikle market, kuruyemişçi ve baharatçıların kullanmakta olduğu kırılmaz malzeme´den (polikarbonat) ürettiğimiz kutularımız mevcuttur.

Birçok kesimden özellikle de vakıflardan büyük talep gören bağış (sadaka) kutusu da yine kırılmaz malzeme´den (polikarbonat) üretilmektedir.

Ürün gruplarımız; şekerleme kutusu, lokum kutusu, bağış kutusu, şerit yönlendirme, düz yönlendirme, çift taraflı ayarlı yönlendirme, ayarlı yönlendirmeler, 10luk yönlendirme, 7lik, 9luk, 12lik ve 16lık çizgili yönlendirme kapağı, 3,5-5,5-8,5-13,5lik yönlendirme kapağı, plastik ragle, pepsi köşe, menteşeler(düz küçük- oval ve düz büyük), marlboro köşe, 64lük tek bombeli profil kapağı, duratrans kapak, düz yönlendirme plastiği, 14lük 12lik köşe, lamba klipsi, 55lik ve 38lik roket kasa kapağı vb.

Okul İsimliği Yazma

İster yazısız boş olacak şekilde isterseniz mesajla yazı bilgilerini liste halinde yollamanız durumunda yazılı olarak montaja hazır şekilde satın alabilirsiniz. Sınıf şube değişikliklerinde içindeki alüminyumu çıkarıp rahatça başka sınıfınkini takabilirsiniz. Okul isimliği yaptırmak isterseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Okul Afişi Yazma

Her seviyedeki Okullar ve ana okulları ve sınıflar için istenilen ölçülerde okul afiş yazıları bilgisayarda hazırlanır. Ölçüleri belirlerken afiş istenilen mekanın ölçülerinin bilinmesi önemlidir.Firmamızla irtibata geçmeniz halinde yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Reklam Ürünleri

Firmamız tabela ve reklam sektöründe değişik ihtiyaçları karşılayan 300 ün üzerinde tanıtıcı reklam ürünleri ve promosyon ürünleri bulundurmaktadır. Bunlardan başlıcaları farklı ölçülerde ışıklı LED yönlendirme panoları, A3 alüminyum çerçeve, A4 alüminyum çerçeve,A5 alüminyum çerçeve, A4 plastik çerçeve,A5 plastik çerçeve,B1 çerçeve 70x100 cm, B2 çerçeve 50x70 cm, rondo köşe çerçeveler,alüminyum profilleri, isimlikler,okul isimlikleri,kapı isimlikleri, okul afişleri,ürün reklam yazıları, ayaklı yönlendirme panoları, üzeri yazılabilen bağış kutusu, kumbara,plastik baskı reklam malzemeleri,plastik oval menteşe,plastik düz menteşe,plastik keçeli ragle, dilek ve şikayet kutusu,yönlendirme şeritleri,roket kasa kapağı, duratrans kapak,tek bombeli profil kapağı,pano altlığı,lamba klipsi,ayarlı yönlendirmeler, kesim folyoları olarak sayılabilir. Daha fazlası ve bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Asetat Üzerine Film Çekme

Okul çantaları,tekstil malzemeleri, otomobil yada kamyon çamurlukları vb sektörler için asetat üzerine film çekme işlemi bilgisayar üzerine hazırlanmaktadır.Talep yoğunluğuna göre bekleme süresi en az 2 işgünüdür.

Araç Yazısı Yazma

Her türlü araç yazıları hem internet üzerinden yazılmakta hem de isteğe bağlı olarak yerimizde araç üzerine monte edilerek yapılabilmektedir. Yazılarınızı, renginizi ve ölçünüzü belirledikten sonra mesaj yoluyla yada telefonla tarafımıza iletmeniz halinde bilgisayar üzerinden hazırlanarak tarafınıza gönderim yapılmaktadır.